G15 mi alınmalı yoksa G16 stoğu mu beklenmeli?

Hayır, fakat abartı bir soğutması yok. GPU genel olarak limite yakın çalışıyor hatta.

Hocam son 1 haftada bile çoğu laptop'a zam geldi kaldı ki dediğiniz sürede hiç ucuzlayacağını sanmıyorum. Keşke dediğiniz gibi olsa ama bana göre çok düşük bir olasılık.

Hocam son 1 haftada bile çoğu laptop'a zam geldi kaldı ki dediğiniz sürede hiç ucuzlayacağını sanmıyorum. Keşke dediğiniz gibi olsa ama bana göre çok düşük bir olasılık.
Bilmiyorum bu yüzden alabileceğim bilgisayarıda alamamaktan çekincem bi anda kayboldu 4050 laptoplar anlamadım sanki geriye geldiğinde 3 4 k zamlarla gelecek gibi geliyor HB 36k ya satarken vatan 40k ya satarken diğerleri geri durur mu sanmam

Yani hocam. Laptop alacağız dedik sürekli bi sıkıntı çıkıyor, yok neyi alsam yok ne zaman alsam vs.. Zaten hakkettiğinden çok para veriyoruz, sağolsunlar.. Ben bu hafta içinde alacağım sizde fazla beklemeyin bence, her laptopun bi sorunu var zaten, kusursuzu bulmak imkansız.

Ne almayı düşünüyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…