G203 alınır mı?

Kardeşim kullanıyorum bir problem ile karşılaşmadım insanların başını yakmayla ne alakası var. Aktif olarak FPS oyunlarında kullanıyorum ve hiçbir sorun yok.

G102'den başka fareye geçen her gördüğüm insan fare kullanmamışım diyor, ben dahil. Fare leş ötesi sensöre, kaliteye sahip. Neden kötü olan bir fareyi övmeye çalışıyorsunuz? Sizin sorun yaşamamanız farenin kötü olduğu gerçeğini değiştirmez.

Direkt saldırıya geçmişsin de. İstiyorsunuz ki görüşümüzü belirtmeyelim :d. Ben sorun yaşamadım ve yaşamadığımı belirtiyorum, aynı şekilde çevremde de sorun yaşamayan olduğunu belirtiyorum. Logitech para mı ödüyor bana savunayım ya da babamın firması mı yoo görüşüm o olduğu için öyle belirtiyorum.
Sizin sorun yaşamamanız farenin aşırı kötü olduğunu değiştirmiyor anlayın şunu. Objektif bakın şu işlere az.

G203 kullanıcısıyım neredeyse 1 yıl oldu. Birkaç ay önce ara sıra fare imleci 1 saniyeliğine kendi kendine titriyordu. Şu anda olmuyor. Yani kronik denilen problem daha önce meydana geldi ve ileride diğer kronik denilen başka sorun çıkacak mı yoksa aynı problem tekrar gün yüzüne çıkar mı bilmiyorum. Şu anlık memnunum. Bence satın almayın o bütçede daha iyi seçenekleriniz vardır.

Geri
Yukarı