G213 vs Chroma Ornata V2

Bütçe
700

Hysura

Picopat
Merhabalar, geçenlerde G413'ümün Switch'i kırıldı ve yaptırmak istemedim çünkü açıkçası kronik problemleri beni çok bunaltıyordu ve tek renk vs. istemiyordum. Kaliteli bir membran klavye almaya karar verdim lakin G213 prodigity ile Razer Ornata Chroma V2 arasında kaldım. Bana Ornata V2 daha yakın geliyor, sizce hangisini tercih etmeliyim? (Max. 700TL'ye Trendyol'da başka öneri varsa paylaşabilirsiniz)

Son düzenleyen: Moderatör:
G213 alınmaz. Canlı örnek burada 1 yıl kullandım s tuşu sorun yapmaya başladı bazen 2 kez basmam gerekiyordu ya da daha sert. Servise yolladım adamlar yalandan bakıp 25 gün sonra sıvı teması diye yollamış geri ki asla böyle bir şey olmadı. Yalan basbaya. Garanti kapsamı dışı bir de utanmadan teklif veriyor 490 TL'ye tamir. Ben almışım 399TL'ye. Ayrıca dolarla olduğu için 490 TL değişebilir diyor. Ben Ornata aldım 1 hafta oldu mis gibi klavye önündeki pedi çok güzel yumuşacık. Tuşların basım hissi vs 10 kat daha iyi. Tavsiye ederim rbg si de daha güzel. Malzeme çok daha kaliteli.

Ek: Bir de utanmadan hala sorunlu olarak her yerde göze soka soka satıyorlar G213'ü. Her mağazada baş köşede deli gibi stok. Diğer markalar bile yok Ankara da ankamall mağazasında vatana girdim G213 var gerisi Rampage, Snopy vs... MediaMarkt'da dev gibi Logitech standı gerisi tek tük markalar orada buldum Ornata'yı son kalmış kaptım. Corsair ve Lenovo filan vardı. Teknosa desen yine dev gibi Logitech standı bol bol G213 ama başka marka baksan anca Preo vs vs. Adamlar bildiğin sorunlu malı satıyorlar sonra sıkıntı yaşayınca tuşlar tekleyince sen sıvı döktün yalanı ile geri yolluyor. Uğraş uğraşabilirsen. Edepli adam gibi bir firma olsa adam bu sorunu giderir piyasaya yeniden sürer. Ama nerede... Ne gerek var maliyet yapmaya. Üstüne kar yapıyor. Bir de utanmamışlar 749 TL yapmış... Ohh ne güzel.

Son düzenleme:
G213 Prodigy kullanıyorum, uzun zamandır. Şu anlık sadece Tab tuşuna hafif bastırma ile çalışıyor. Çok bir arızası olmadı ama bence daha kaliteli ürünler var. Siz Chroma Ornato V2 alın bence.

G213 Prodigy kullanıyorum, uzun zamandır. Şu anlık sadece Tab tuşuna hafif bastırma ile çalışıyor. Çok bir arızası olmadı ama bence daha kaliteli ürünler var. Siz Chroma ornato V2 alın bence.

Yine sende Tab tuşu. :D ben de s tuşu düşünebiliyor musun en lazım olan wasd tuşlarından biri. O kadar gıcık ediyor ki karakterle oyunda geriye hamle yapacağım basıyorsun karakter gitmeyince. Gitti bitti olay. O derece. Aslında Tab da kötüymüş benim oynadığım oyunda World of Warcraft Tab da çok kullanılıyor.

Geri
Yukarı