G230 Mikrofon Sesi Sorunu

Leon Kennedy

Kilopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar. Şimdi sorunumu hemen özetliyim. Arkadaşlar bende Logitech G230 kulaklık var. Arkadaşımda ve kuzenimde de var. Sorunum şu. Arkadaşım mesela bi video izlerken arkadaşıma az ses giderken bana tüm ses geliyor ve arkadaşım daha ben duyamıyorum sana nasıl geliyor diyor. Kuzenimde 1 hafta önce aldı G230 ve mikrofonu kapalıyken izlediği videonun sesi bana geliyor. Bu nasıl oluyor? Bu kulaklığın bi programı var mı? Ben araştırdım bulamadım. Bunu nasıl çözeriz? Ayrıca karşımdaki kişi desibel ayarını yükselttiği için hava sesi gibi bir ses geliyor. Fakat desibeli düşürünce de sesi az geliyor. Kuzenim her skype'ye girdiğinde desibeli düşürtüyorum fakat yine o hava sesi geliyor. Bi önceki görüşmemizde desibeli düşürttüm fakat şimdi görüşmemizde yine çok hava sesi geliyor. Bu iki sorunu nasıl çözebiliriz? Yardımlarınızı bekliyorum. Hayırlı geceler.

Arkadaşının bilgisayarında ki sesler sana geliyor ise stereo karışımı ayarını devre dışı bırakmayı deneyebilir eğer açık ise.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı