G29 direksiyon seti indirime girer mi?

Kontrol edeceğim hocam bakalım teşekkür ederim öneriniz için FFB testi için motor testi için ne yapmamı önerirsiniz?

Yanıtladığınız için teşekkür ederim. Sola dönerken ki ses video bitince 1 sn falan devam ediyor gibi geldi çekimden kaynaklı olabilir yarın bakamya gideceğim bakalım nasıl olur?

Kral şu an baktım arkadaşın bana attığı videoyada sola dönerken gerçekten bir ses var gibi bu ses ne gibi bir engel doğurur bir bilgin var mı? 7650'ye bu set shifter dahil alınır mı sizce?

Kral şu an baktım arkadaşın bana attığı videoyada sola dönerken gerçekten bir ses var gibi bu ses ne gibi bir engel doğurur bir bilgin var mı? 7650'ye bu set shifter dahil alınır mı sizce?

Hocam şimdi birkaç kişiyle görüştüğümdeki videolara baktım onlardada sola dönerkenki anda farklı farklı ses çıkıyor çok kararsız kaldım.

Hocam şimdi birkaç kişiyle görüştüğümdeki videolara baktım onlardada sola dönerkenki anda farklı farklı ses çıkıyor çok kararsız kaldım

@BilgisayarKurdu hocam sizce bu setin açılışında sola doğru dönerken motorda sıkıntı var mı?
Benim G29'da o ses yok ama dediğim gibi mandalları tam sabitleyip denemek lazım. 3 aylık üründe bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Normal kullanımda o sesi duyamazsın. Garanti ve fatura eksiksizse alınır.

Tamam hocam almaya gideceğim mandalları sabitlerim gene denerim aynı ses veriyorsa gene alacak gibiyim hayırlısı olsun kullanımı pek hor kullanmam gibi hayırlısı olsun nasip artık.

Tamam hocam almaya gideceğim mandalları sabitlerim gene denerim aynı ses veriyorsa gene alacak gibiyim hayırlısı olsun kullanımı pek hor kullanmam gibi hayırlısı olsun nasip artık.

Sizce tüm tuşları hangi uygulama ile deneyebilirim.

Sizce tüm tuşları hangi uygulama ile deneyebilirim.
Kendi uygulaması ile tuşları deneyebilirsin. Garanti ve faturayı mutlaka kontrol et.

Kendi uygulaması ile tuşları deneyebilirsin. Garanti ve faturayı mutlaka kontrol et.

Hocam fatura bu ayrıyeten garanti belgesi yok fatura garanti sanırım. Bunu da çıktı almam gerek somut bir belge yok satıcıda.

Dosya Ekleri

• IMG-20230622-WA0002.jpg
    IMG-20230622-WA0002.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 13
Aşağıdaki videodaki sesten bahsediyorsanız sola dönüşünde yarattığı ses öyle pek de sıkıntılı bir ses değil açıkçası. Sol takozlara çarptığında hızına bağlı olarak böyle sesler çıkarabilir açıkçası.
Direksiyon zaten tamamen çarklı - sağa sola hızlı çevirmelerde de ses yaratır. Bana G29 çok zevk vermemeye başladı sonradan. Paranız varsa full kayışlı modelleri de bir deneyimleyin test alanlarında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı