G29 nasıl satın alabilirim?

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bundan önce G29 ile alakalı 1 konu daha açmıştım fakat benim herhangi bir kartım olmadığı için kuzenimin ininal Kart'ını kullanarak internetten alışveriş yapabiliyorum fakat kuzenim 13 yaşında olduğu için kartında Max 700 TL'yi geçemiyor. Sizce mağazalardan mı almalıyım yoksa pedal direksiyon vites ayrı ayrı sipariş mi etmeliyim direksiyonu? ayrı bulabildim fakat gaz fren debriyaj pedalını ayrı bulamadım sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bundan önce G29 ile alakalı 1 konu daha açmıştım fakat benim herhangi bir kartım olmadığı için kuzenimin ininal Kart'ını kullanarak internetten alışveriş yapabiliyorum fakat kuzenim 13 yaşında olduğu için kartında Max 700 TL'yi geçemiyor. Sizce mağazalardan mı almalıyım yoksa pedal direksiyon vites ayrı ayrı sipariş mi etmeliyim direksiyonu? Ayrı bulabildim fakat gaz fren debriyaj pedalını ayrı bulamadım sizce ne yapmalıyım?

Yakınınızdaki mağazaları gezmeyi deneyebilirsiniz.
Eğer orası ilçe olduğu için bulamıyorsanız ilinizdeki mağazaları gezmeyi deneyin.

Benim bildiğim direksiyon ve pedal bir set halinde satılıyor. Harici olarak sadece vites alınabiliyor. Sizin için mağazadan satın almak daha doğru olur.

Yakınınızdaki mağazaları gezmeyi deneyebilirsiniz.
Eğer orası ilçe olduğu için bulamıyorsanız ilinizdeki mağazaları gezmeyi deneyin.

Hocam ilçede oturuyorum ve 2017 de atılan bir videoyu gördüm yorumları okuduğumda birisi internettenmi aldın diye sormuştu video sahibi ise şu yanıtı verdi: İnternette çok pahalı mağazalardan 1900 TL'ye sıfır aldım.

Hocam ilçede oturuyorum ve 2017 de atılan bir videoyu gördüm yorumları okuduğumda birisi internettenmi aldın diye sormuştu video sahibi ise şu yanıtı verdi: İnternette çok pahalı mağazalardan 1900 TL'ye sıfır aldım.

O zaman ilk olarak ilçenizin mağazalarını gezin direksiyon seti arayın oralarda.
Bulamazsanız arabayla ilinize gidin orada arayın.

O zaman ilk olarak ilçenizin mağazalarını gezin direksiyon seti arayın oralarda.
Bulamazsanız arabayla ilinize gidin orada arayın.

Hocam oturduğum ilçede mağazalar var fakat çok boş mağazalar var yani ekipmanlar falan için neredeyse hiç yok 2 3 tane var onlarada direksiyon seti çok nadir geliyor sıfır değil 2.el geliyor 2. el eşyalardan hiç hoşlanmadığım için sıfır almayı tercih ediyorum.

Hocam oturduğum ilçede mağazalar var fakat çok boş mağazalar var yani ekipmanlar falan için neredeyse hiç yok 2 3 tane var onlarada direksiyon seti çok nadir geliyor sıfır değil 2.el geliyor 2. el eşyalardan hiç hoşlanmadığım için sıfır almayı tercih ediyorum.
Hocam ilçenizdeki bir cihaz satan birinden sipariş etmesini isteyin ben nakit olarak size vereceğim üstüne de %2 civarı kar yapacak şekilde alabilirseniz esnaf biri ise.

O zaman benzini doldurup ilinize gidebilirsiniz direksiyon seti aramak için.

Edit : Ozer d'nin fikri güzel onu da okuyun.

Hocam ilçenizdeki bir cihaz satan birinden sipariş etmesini isteyin ben nakit olarak size vereceğim üstüne de %2 civarı kar yapacak şekilde alabilirseniz esnaf biri ise.

Hocam mağazaların dandik ekipman sattığını söylemeyi unutmuşum hepsi dandik ekipman satıyor 1 mağaza bana dandik sattı başka mağazadan aldım o mağazada kazık attı hepsinden alışveriş yaptım hepsinde dandik ekipman sattı bana.

Geri
Yukarı