G2a AC unity Key banned

tngemin

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar g2a dan ac unity keyi satın almıştım oyun sağlıklı bir şekilde çalışıyordu fakat dün gece saatlerinde oyun keyi banlandı. Uplay ve g2a ile iletişime geçtim uplayden cevap beklemekteyim. Bu sorunu daha önceden yaşayan ve sonuçlandıran birisi var ise sonucu paylaşabilir mi ? uPlay uygulamasında oyun kütüphanemde halen , tarayıcıdanda erişim sağladığımda oyuna sahip olduğum görülüyor ne yapmalym ?

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
ARkadaşlar g2a dan gelen yanıta göre en kötü para iadesi yapılacakmış .Beklemede kalmamız söyleniyor haberiniz olsun

Hocam hergün yazıyorum fakat sürekli üzgünler ve gerekinin yapıldığını araştırmaların sürdüğünü dahada uzun sürebilceğini söylüyorlar ama mağdur bırakılmayacakmışız

Key iade edileli çok oldu g2a tarafından daha doğrusu banlanmış key ubisoft tarafından tekrar aktif hale getirildi G2a.com dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı