G2a GTA 5 Alma

Mehmet_M

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Paramaribo / Surinam
Daha fazla  
Merhabalar. G2A'dan GTA 5 almayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi verdiği kodu Social Club'a giriyoruz ve oradan indiriyoruz. Biz güncellemeleri nasıl indireceğiz? Social Club'ın Steam gibi bir uygulaması mevcut mu? G2A'dan almamı tavsiye eder misiniz? İleride hesabımın silinmesi gibi sorunlar yaşar mıyım? Teşekkürler. :)

Güncellemeleride oradan alıyorsun, fark yok yani. Ayrıca Steam uygulaması gibi dediğiniz tarz bir şey yok çünkü Social Club ve Steam farklı şeyler. Social Club zaten bir uygulama. Ayrıca düşündüğünüz gibi güvenilir olmayan bir yer değil çünkü Rockstar'ın kendi uygulaması ve bu yazıyı ise hesabım silinir mi dediğiniz için yazdım.

Güncellemeleride oradan alıyorsun, fark yok yani. Ayrıca Steam uygulaması gibi dediğiniz tarz bir şey yok çünkü Social Club ve Steam farklı şeyler. Social Club zaten bir uygulama. Ayrıca düşündüğünüz gibi güvenilir olmayan bir yer değil çünkü Rockstar'ın kendi uygulaması ve bu yazıyı ise hesabım silinir mi dediğiniz için yazdım.
G2A güvenilir mi diye sormuştum. Cahil durumuna düşürdün bizi. :uyan:

Yani G2A'dan aldığım kod Social Club'da sorun yaratır mı? Çünkü Steam'de benzer olaylar oluyor.

Ben sadece G2a güvenilir mi gibi bir soru göremiyorum konu içeriğinde, eğer fazladan bilgi vermişsem mazur gör beni. :sustum: Ayrıca eğer sormak istediğin sorunun G2A güvenilir mi olmasını istemiş olsaydın o kadar soruyu sorma gereksinimde bulunmayıp direk başlıkta bile belirtebilirdin. Sanırım sen beni cahil durumuna düşürdün. :confused: Ek olarak yinede soruna cevap veriyim, aldığın oyunun Global versiyonunu aldıysan sorun yaşamazsın. Kısaca sorun yaratmaz.

Ben sadece G2a güvenilir mi gibi bir soru göremiyorum konu içeriğinde, eğer fazladan bilgi vermişsem mazur gör beni. :sustum: Ayrıca eğer sormak istediğin sorunun G2A güvenilir mi olmasını istemiş olsaydın o kadar soruyu sorma gereksinimde bulunmayıp direk başlıkta bile belirtebilirdin. Sanırım sen beni cahil durumuna düşürdün. :confused: Ek olarak yinede soruna cevap veriyim, aldığın oyunun Global versiyonunu aldıysan sorun yaşamazsın. Kısaca sorun yaratmaz.
Eğer bilmiyor ve merak etmiş olsaydım zaten "Social Club güvenlir mi?" diye sorardım. Neyse cevapların için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı