G2A GTA 5 "Status Closed" hatası

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar akşam saatlerinde G2A'dan GTA 5 alıcaktım, kart bilgilerimi girdim onaylama butonuna bastım, direkt olarak hata verdi. Sosyal de bir konu görmüştüm o arkadaşta Arma 3 alırken satın al demiş, "Status : Processing" ibaresinde beklerken "Closed" hatası vermiş. Bende o ekran hiç gelmedi. Onaylama butonuna bastığımda üst tarafta kırmızı yazılardan oluşan bir ibare çıktı. Ancak G2A'dan "My Orders" bölümüne geldiğim zaman orda "Status : Closed" yazısı çıkıyor. Karttan parayı çekmiş midir çekmemiş midir acaba ?

Beyler acil yardımınıza ihtiyacım var G2A'da yaptığım alışveriş kartta gözükmüyor tamam ancak daha önce Greenmangaming'te almayı denemiştim oyunu ve hata vermişti bende satın almıyor sanmıştım. Şimdi kartta bekleyen provizyonlara baktım ve 3 tane 130 liralık para çekilmiş ne yapmam lazım yardım lütfen :S

@Recep Baltaş abicim büyük yardımına ihtiyacım var..

GMG'ye yollayabileceğim bir site ve yollayacağım mesajın ingilizcesi lazım beyler :S

400 lira civarı param gitti ve elimde ne oyun var ne başka bişey..

onur paran iade edildimi acaba aynı sorunu bende yaşıyorum

GMG'ye attığım ticketlar sonucunda bana bir fotoğraf yollandı. 3 kez almayı denediğim için 3 kez sipariş verildiğine dair ve bu 3 siparişinde son durumu " cancelled " olduğuna dair bir fotoğraf yollandı. Bakalım kredi kartının ekstresini bekliyorum halen bekleyen provizyonlarda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı