G2a para iadesi

ataberks90

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün G2A'dan bir 50 dolarlık bir de 10 dolarlık US PSN kodu aldım. İkiside gelmedi ve G2A'dan gelen bir maille 50 dolar bana geri iade edildi. Ama 10 dolarlık kodumu mail gelmesine rağmen geri vermediler. Ne yapmalıyım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu arada para Paypal.com'da geri iade edilmiş gözüküyor fakat paypal nakite girdiğimde ve bankamatikten baktığımda para iade edilmemiş gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Benzer bir sorunu bende yaşadım, G2a'dan 30$ lık oyun aldım. Alırken sayfa'da transaction hatası oldu sonra banka hesabıma baktım 30$ açık provizyon kısmında duruyordu. 2 gün önce dönem içine yansımış yani bankadan para çekilmesine rağmen cd-key felan gelmedi ticket açtım. Speacilistler ilgilenecek felan denildi, Toplam olarak 5 gündür beklemedeyim param yandı mı ? yoksa çözümü varmıdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı