G2A'dan Türk Takipçilerine Ramazan Kampanyası!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizleri düşündükleri için gayet hoş olmuş, videoda hazırlamışlar bizler için. Gayet harika bir kampanya olmuş, buradan ''Aral Game'' selamlar :)
Bence bizlerde oyun alarak onları destekleyebiliriz.

Kampanya öğlen başlayacak, ve bütün bu ay boyunca geçerli olacakmış. En önemli kısım ise burası sanırım ;

Satın alınan herhangi bir oyun doğrultusunda iftar sonrası alınan her oyun için bir oyun hediye edilecektir bu oyunlar dünya geneli beğenilen ve en çok tercih edilen oyunlar olacak ör: GTA V, Witcher 3 gibi.

Arkadaşlar oyun ihtiyacınız yoksa almayın derim. BF3 premium aldım ben. Bana hediye verilen oyun 1 liralık Ocean city racing diye bir oyun. Random keyleri burda eritiyorlar.

66.png

Bf3 hack dolu neden aldın ki?
Punkbuster kapalı sunucularda oynamışsınızdır.
Tamam pb düzgün çalışmıyor fakat oynanabilecek bir çok server var.
Bir de bf3 premium alan arkadaşa da sesleniyorum eğer bilgisayarın normal maplerde zorlanıyorsa gulf of oman a girme bile şahsen 15 fpsye katlanamama sendromu yaşıyorum galiba.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı