G2A'de ek ücret ödememek için 30 günlük G2A Sheild alınmalı mı?

Zafer Kutay

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Processor : AMD Ryzen 5 4600H 3.00GHz
RAM : 8GB
Systemtype : Windows 10, 64-bit
Graphics card : NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB
Arkadaşlar ben G2A'den GTA V Social Club Key almak istiyorum. Normalde 95TL ama G2A Sheild ile 110TL oluyor. Benim ise hesabımı açtığım andan itibaren hiç kullanmadığım 30 günlük ücretsiz G2A Sheild'ım var. Açmak için kredi kartı istiyor. Eğer ben kredi kartımı(İNİNAL) buraya girersem ve 30 günlük kalkanı alırsam GTA'yı almak için tekrar ekstra ücret ödemem gerekiyor mu? Yoksa 30 gün boyunca alacağım ürünlerde bu ücretten muaf mı oluyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben G2A'den GTA V Social Club Key almak istiyorum. Normalde 95TL ama G2A Sheild ile 110TL oluyor. Benim ise hesabımı açtığım andan itibaren hiç kullanmadığım 30 günlük ücretsiz G2A Sheild'ım var. Açmak için kredi kartı istiyor. Eğer ben kredi kartımı(İNİNAL) buraya girersem ve 30 günlük kalkanı alırsam GTA'yı almak için tekrar ekstra ücret ödemem gerekiyor mu? Yoksa 30 gün boyunca alacağım ürünlerde bu ücretten muaf mı oluyorum?
Dediğiniz gibi sanırım 30 gün ek bir koruma ücreti ödemiyorsunuz. Korumalı bir şekilde direk oyunun fiyatında satın alınıyor.

Dostum satıcı eğer 20k+ bir rakam elde etmişse o satıcı güvenilirdir tabi güvenilirlik değerlerini takip etmelisin. G2a Sheil in amacı hani olurda satıcıyla sorun yaşarsan direk paranı geri iade yaparlar. Şahsen sheild almıyorum malum kur yüzünden :(

Dostum satıcı eğer 20k+ bir rakam elde etmişse o satıcı güvenilirdir tabi güvenilirlik değerlerini takip etmelisin. G2a Sheil in amacı hani olurda satıcıyla sorun yaşarsan direk paranı geri iade yaparlar. Şahsen sheild almıyorum malum kur yüzünden :(
Ben de zaten almıyorum Sheild'ı ama bu 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ve eğer işime yaramayacaksa boşuna kredi kartı bilgilerimi verip aktif etmek istemiyorum sonra her ay düzenli olarak para çekimi olabilir benim merak ettiğim eğer bunu aktif edersem alışverişimde tekrardan Sheild ücreti öder miyim? Yoksa bu deneme sürümü sayesinde ödememe gerek kalmaz mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı