G300 Alınır mı?

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech G300 almayı düşünüyorum fakat malzeme kalitesi filan nasıldır bilemiyorum, bundan önceki Logitech'in bazı ürünlerinde logo'nun soyulduğunu, scrol tuşunun sorun çıkarttığını gördüm. Bu fiyata başka bir ürün tavsiye eder misiniz? Yada Logitech alayım mı?

Bende şuanda G300 var 4-5 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yok. Ama tavsiyem az daha para biriktirip razer veya daha üst bir logitech alman
Bir mouse için verebileceğim maksimum para bu. Çok profesyonel bir oyuncu değilim bana bu yeterli gelir diye tahmin ediyorum. Peki FPS oyunlarında nasıl genel olarak? Elinizdeki kullanımı dışında performans olarak nasıl fark var?

Benim sorduğum biraz daha somut bir şey. Mesela daha hassas atışlar mı yapıyorsunuz? Terleme yapıyor mu?
DPI ayarı var. Ordan hassasiyetini ayarlayayıp daha hassas atışlar yapabilirsiniz. Uzun süre oynarsanız terler. bu terleme kişiden kişiye değişir zaten ama her maus illaki yapar.

Merhabalar ürün şuan bende mevcut öncelikle herhangi bir sorunum olmadı sadece benim hatamdan dolayı kapağını açarken ufakta olsa bir problem oldu temassızlık ve müşteri hizmetleriyle konuştum ücretsiz bir şekilde değiştirildi, ürün yaklaşın 1 senedir bende ve hala kullanıyorum bu mousetan sonra bir şey alır mıyım sanmıyorum, tabi siz alırken güzel bir de mousepad alın :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı