G300s vs Corsair Katar Pro vs Legion M300 vs Vector Essential vs Viper Mini

Bütçe
230 civarı
Claw/fingertip:
Corsair Katar Pro XT CH-930C111-EU Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (stoğa tekrar gelirse bu, Katar Pro'yu önermem Katar Pro XT'yi öneririm)

Claw:
palm:
[URL
AMAZONDAN almadan önce buna muhakkak gir bak (önemli)

unfurl="true"]https://www.amazon.com.tr/dp/B088TQ...e=380333&creativeASIN=B088TQ9H6G&linkCode=asn[/URL]
(Bütçe yeterse)

Buradan da bakabilirsin nasıl fare kullandığını.
Amazondan bir şey alıyorsan 150 tl üstü 40tl indirim var. Kod: BAHAR40

Son düzenleme:
Claw/fingertip:
Corsair Katar Pro XT CH-930C111-EU Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (stoğa tekrar gelirse bu, Katar Pro'yu önermem Katar Pro XT'yi öneririm)

palm:
(Bütçe yeterse)

Buradan da bakabilirsin nasıl fare kullandığını.
hocam bunlardan herhangi birisini cs de mesela hızlı çevirince kafayı aşağı yukarı falan yapmaz dimi ?

Viper Mini bende var, benim elde 18,5 CM ve claw tutuyorum. Kalite olarak da tutuş olarak da ben çok rahatladım, hafif olduğu için konforlu öyle abartı ışıkta yok. Ben öneririm ama diğerlerini hiç bilmiyorum daha iyilerdir belki de.

Viper Mini bende var, benim elde 18,5 CM ve claw tutuyorum. Kalite olarak da tutuş olarak da ben çok rahatladım, hafif olduğu için konforlu öyle abartı ışıkta yok. Ben öneririm ama diğerlerini hiç bilmiyorum daha iyilerdir belki de.

Evet, güzel mouse fakat palm grip için olmaz. Fingertip claw için güzel.

Geri
Yukarı