G31M-ES2L Anakart İçin RAM önerisi

Fight4World

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, G31M-ES2L anakartım var ve 2gb ram bana yetmiyor bu yüzden RAM alacağım. DDR2 800MHZ destekliyormuş. Hangi marka önerirsiniz? Ben vatanbilgisayar'dan baktım ama pek bilgim yetmedi. Bu RAM anakartıma uyuyor mu? Yardımlarınız için teşekkürler.

Kingston 2GB DDR2 800MHz CL6 PC RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki belleğe uyumlu olanı almanızı öneririm. Eski anakartlarda bazen frekans dengeleme olayı olmayabiliyor. Elinizdeki bellek nedir?

G31 yonga seti için 100 TL'ye bellek alınmaz, kendi G31 anakartıma sıfırı 49 TL'ye DDR2 RAM aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Alınca bir Memtest yaparsınız olur biter.

G31 yonga seti için 100 TL'ye bellek alınmaz, kendi G31 anakartıma sıfırı 49 TL'ye DDR2 RAM aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Alınca bir Memtest yaparsınız olur biter.

Nerden alabilirim?

Elinizdeki belleğe uyumlu olanı almanızı öneririm. Eski anakartlarda bazen frekans dengeleme olayı olmayabiliyor. Elinizdeki bellek nedir?

CPU-Z programından bakıyorum Memory kısmındaki DRAM Frequency:333.3Mhz

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı