G31MV/G31MV-K için ekran kartı ve işlemci

Daha fazla  
Benim anakartım G31MV/G31MV-K ve bu anakart da HD 3400 Series takılı fakat PCI Express olaylarından anlamadığım için takabileceğim en yüksek anakart modelini yazarsanız sevinirim ve işlemci olarak E4700 var. Bir de elimde Pentium 4 630 3.0 GHz işlemcim var. Şu an 500W bir PSU almayı düşünüyorum soğutma olarak Dark Aquaforce W120 var. Bir şeyler önerin lütfen ekran kartına ayırdığım bütçe 600 işlemcide de 400 var, toplam 1000 lira.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız maksimum 4 GB RAM destekliyor. 4 GB RAM günümüz oyunları için yetersiz kalıyor. P35-P45 bir anakart alıp, Xeon işlemci takarsanız çok güzel olacaktır. 8 GB RAM VE GTX 1050 gibi bir kart ile güncel oyunları oynayabileceğiniz bir sistem toplamış olursunuz. Ya da bütçeyi 1200-1500 arası bir miktara yükseltebilirseniz size sıfır ve ikinci el karışık olarak güzel bir sistem önerisi yapabilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı