G3220 ve GTX 750 Ti Darboğaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GTA 5 i açan her bilgisayar yeterli mi? Sabah sabah güldürdün. Pentium d 925 işlemcim var gta 5 açabiliyor bu onun yeterli olduğu anlamına gelmez. Peki 150-200 modlu bir MİNECRAFT aç desem, 150 mod bir şey değil. Loading ekranı ile çok çekersin. Loading bir yana 10 fps üstü alırsan şükret git namaz kıl. İşlemcinin oyun için yetip yetmemesi sorun değil. Ekran kartlarını tam performansında çalıştırması lazım. O kadar para verdiğin ekran kartından %70 verim alınca kalırsın öyle.
Cahile laf anlatmak deveyi hendekten geçirmekten daha zordur. Öncelikle yazdığım cevapta aynen şu ifadeyi kullanmışım; " Üçüncüsü evet G3220 GTA 5 için "yeterli" diyorum " dikkat ettiysen GTA 5 "için" tabirin kullanmışım. Eğer videoyu izleme zahmetine girseydin GPU kullanımının %90 ve üzeri olduğunu görürdün özellikle ekran kartına gelen yeni güncelleme ile GPU kullanımı neredeyse sabitlenmiştir. Donanım Habere gitmeni öneririm senin gibi bilgili bir arkadaşa orada ihtiyaç duyulacağı kanaatindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cahile laf anlatmak deveyi hendekten geçirmekten daha zordur. Öncelikle yazdığım cevapta aynen şu ifadeyi kullanmışım; " Üçüncüsü evet G3220 GTA 5 için "yeterli" diyorum " dikkat ettiysen GTA 5 "için" tabirin kullanmışım. Boş laf yapıp mesaj sayısını arttırmak ile olmuyor bu işler. Eğer videoyu izleme zahmetine girseydin GPU kullanımının %90 ve üzeri olduğunu görürdün özellikle ekran kartına gelen yeni güncelleme ile GPU kullanımı neredeyse sabitlenmiştir. Donanım Habere gitmeni öneririm senin gibi bilgili bir arkadaşa orada ihtiyaç duyulacağı kanaatindeyim.
Ben hayatımda böyle bir enayi görmedim. Sen benimle şey mi geçiyorsun? GTA 5 için yeterli olabilir diğer oyunlar ve çıkacaklar için berbat bir işlemci dedim ya. Ayrıca mal değiliz %90 üzeri demişsin de G3220 GTX 750 Tİ darboğaz sorunu adı altında konu açıp %60 larda geziyor demişsin.
G3220 ve GTX 750 Ti darboğaz sorunu | Technopat Sosyal @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı