G3250 GTX 750 Ti sistem toplama

emircanaktas

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar başlıkta yazan sistemi toplamayı düşünüyorum.
Şu an sistemim.
CPU: Intel Pentium g 4400 3, 3GHz.
MB: MSI H110M PRO - VD.
GPU: ASUS HD 6670 2 GB GDDR3.
RAM: Hi - level 8 GB DDR4 2400 MHz.
SSD: WD Green 250 GB.
PSU: Adiga ADP-300 titanyum.

Bu sistemi satıp GTX 750 Ti ve G3250 sitem toplamayı düşünüyorum.

G4400 ve GTX 750 Ti nasıldır?

Son düzenleme:
Eğer ki sistemi güncelleme gibi bir amaçla bunu yapıyorsanız bir sonuca varamazsınız maalesef. Yapmanız gereken sistemden sadece işlemci ve ekran kartı satarak üstüne koyup en azından G4560 ayarında bir işlemci almak. Alabiliyorsanız tabii ki daha iyisini de alabilirsiniz ama minimum G4560 diyorum. Ekran kartında da bütçenize göre RX 470'e kadar yolu var. Sistemi satarak dediğiniz şekile getirmek teknoloji düşürmek ve sistemi eskitmek olacaktır.

Eğer ki sistemi güncelleme gibi bir amaçla bunu yapıyorsanız bir sonuca varamazsınız maalesef. Yapmanız gereken sistemden sadece işlemci ve ekran kartı satarak üstüne koyup en azından G4560 ayarında bir işlemci almak. Alabiliyorsanız tabii ki daha iyisini de alabilirsiniz ama minimum G4560 diyorum. Ekran kartında da bütçenize göre RX 470'e kadar yolu var. Sistemi satarak dediğiniz şekile getirmek teknoloji düşürmek ve sistemi eskitmek olacaktır.

G4600 ve GTX 1050 nasıldır?

Bir de anakartımın bir RAM slotu bozuk bir sorun olur mu yeni anakart (H110M PRO VD) alıp 4+4 yapmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı