G3258+Gtx750 ti vs A10 7850K

Burdan pentium g3258 oyun testlerini izleyebilirsin. Benim görüşüm g3258 gtx 750ti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gün yayınlanan videoyu izlediniz mi? Z97 anakart ile Pentinum kullanıldı. Recep Baltaş en fazla 4.4 Ghz olduğunu söyledi.(Onun işlemcisinin yapabildiği en fazla değer.) Yani her Pentinum 4.7'ye çıkamaz. @Silinen üye
Ben birazda geleceği düşünüyorum. A10 alsa uzun süre kullanır. Yetmediği zamanlarda OC yapar. Ama Pentinum alırsa direk OC yapar ve gelecek için bir dayanağı olmaz. Çift çekirdek artık biraz geride kalmaya başlıyor. Güncellemeler ile destek geliyor ama ileride bununda olacağına emin olamayız.

Bunun için ayrı konu açman gerekiyor. Konu dışına çıkamazsın kurallara göre.

@Silinen üye O işlemci bence fazla abartıldı. Sıvı soğutma bile o işlemciden pahalı. Değmez. Tutupta Hyper 212 takmak ta mantıklı olmaz. En iyisi Blizzard T2 mini o da 4.5 Ghz'e işlemci potansiyeline göre çıkabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı