G41 anakart için ekran kartı önerisi

Verdant

Centipat
Merhaba Quad Core Q8400 işlemcili 8 GB RAM'li ASUS G41 anakartım var. Buna uyumlu bu anakart için en iyi ekran kartını almak istiyorum ama darboğaz falan olmayacak. Bir de Online oyunlarda kasma yapmasını istemiyorum. Grafikçi değil performansçıyım. Kaliteden önce FPS geliyor benim için. Buna uyumlu bilen arkadaşlardan şöyle kasmayacak sağlam kart önerileri almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Quad Core Q8400 işlemcili 8 GB RAM'li ASUS G41 anakartım var. Buna uyumlu bu anakart için en iyi ekran kartını almak istiyorum ama darboğaz falan olmayacak. Bir de Online oyunlarda kasma yapmasını istemiyorum. Grafikçi değil performansçıyım. Kaliteden önce FPS geliyor benim için. Buna uyumlu bilen arkadaşlardan şöyle kasmayacak sağlam kart önerileri almak istiyorum.
2. el piyasasında GTX 750, GT1030, RX 550 kartlarından birini tercih edebilirsin. 1080P ve 900P için darboğaz yapmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı