G41 M7 işlemci yükseltme

PcAnlamaz

Decapat
Makaleler
1
G41 M7 anakartım var, E8500 işlemci bir de R7 240 2 GB Sapphire ve 4 GB RAM var. Bu sistemi 17 inç 75Hz monitörle 460 TL'ye topladım. Bunda tek sıkıntım işlemci ve soğutucusu tırnağını kırdım çok oynamıyor fakat Stress'e soktuğumda 90 derece oluyor 1dk içinde.
Bu sisteme Q9550 ve M.200 alsam nasıl olur?
Çöp diyenler varsa bu dolar fiyatıyla sistem toplamak zor ve bu sistem ile 2 sene idare etmek zorundayım. Üniversitede yeni bir laptop veya PC alacağım.
Oynamak istediğim oyun Valorant ve geçen denedim 30 FPS verdi kasarak.

2 sene idare edecek olan ve eski olan sistemin işlemcisine 280TL vermek bana mantıksız geldi. En azından Q9400 falan alın işlemciyi. Ekran kartı sizi idare eder diye düşünüyorum sonuçta Valorant sistem canavarı bir oyun değil. Yeni bir soğutucu olarak da bunu öneririm xigmatek apache plus - Google Alışveriş

2 sene idare edecek olan ve eski olan sistemin işlemcisine 280TL vermek bana mantıksız geldi. En azından Q9400 falan alın işlemciyi. Ekran kartı sizi idare eder diye düşünüyorum sonuçta Valorant sistem canavarı bir oyun değil. Yeni bir soğutucu olarak da bunu öneririm xigmatek apache plus - Google Alışveriş
Hocam bana soğutucu artı termal macun öneriside yaparmısın fan artık ölmüş belli odaya azda olsa cızırtılı ses yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı