G41T-M7 anakarta uygun RAM önerisi

Sercan67

Centipat
Daha fazla  
ECS G41t M7 anakartım var RAM takviyesi yapmak istiyorum ve 8 GB DDR3 1333 MHz RAM aldım ama ekrana görüntü vermiyor. RAM Kingston KVR1333D3N9/8G RAM başka anakartta çalışıyor ama benim anakartta çalışmıyo.r 2 GB RAM'im aynı model KVR1333D3N9/2G çözümü nedir? anakart mı desteklemiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anakartınız maksimum 8GB RAM destekliyor zaten. İki RAM'i aynanda takıyorsanız 2GB olanı çıkartın deneyin bazen desteklemeyebilir, bu durumda da 2x4GB olarak kulllanmanız gerekir RAM'i.

Araştırdım biliyorum. Tek slot 8 aldım sadece 8gb takıyorum görüntü gelmiyo çıkartıp 2gb olanı takıyorum görüntü geliyo. Arkadaşımda denedim ram sorunsuz çalışıyo 8gb ddr3 1333mhz kendi anakartımda çalışmıyo
Hocam anakartınız maksimum 8 GB RAM destekliyor zaten. İki RAM'i aynı anda takıyorsanız 2 GB olanı çıkartın deneyin bazen desteklemeyebilir, bu durumda da 2x4GB olarak kulllanmanız gerekir RAM'i.

Araştırdım biliyorum. Tek slot 8 aldım sadece 8 GB takıyorum görüntü gelmiyor çıkartıp 2 GB olanı takıyorum görüntü geliyor. Arkadaşımda denedim RAM sorunsuz çalışıyor 8 GB DDR3 1333MHz kendi anakartımda çalışmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı