G4400 ve GTX 1050 Ti PUBG Performansı

dokuz0091

Hectopat
Daha fazla  
MSI 1050 Ti Gaming ekran kartı, G4400 işlemci ve 8GB RAM içeren bir sistem topladım. Siz belirtmeden söyleyeyim darboğaz sıkıntılarından haberim var ama külüstür bilgisayarımın bozulmasının ardından, bütçe de dar haliyle, ben de işlemciyi önümüzdeki bir kaç ay içinde yükseltebileceğim için aceleyle böyle bir seçim yaptım. Genelde singleplayer oyunlar oynuyorum ancak PUBG'ye bu aralar merak saldım :) İnternette biraz araştırmama rağmen bu sistemle oyundan en düşük ayarlarda bile olsa nasıl performans alabileceğimi bulamadım. Eğer bilgisi olan ve/veya benimle benzer bir sisteme sahip olan varsa bilgilerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1080P olarak orta ayar dedim ama her kapışma sahnesinde en ufak takılma bile olmayacağı garanti olsun diyorsan düşükte 60 FPS'den fazla bile alır bence. Şuan Ryzen 5 1600 ve GTX 1050 var sistemimde. Oyun olarak PUBG olsaydı direk girip yazardım sana ama daha alamadım:cry:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı