G4560+GTX 1050 Ti İkinci el sistem ne kadar eder?

Buna benzer bir sistemi 2.el olarak topladım 1200 TL civarına ama 1 ay içinde pazarlık ile uğraşarak.

Toplu almak isteyen bir kişi alabilir, 2000 TL fiyat yazarsan altını pazarlık yapacaklardır, 2000 TL yazınca biraz göz korkutmakta 1950 TL yazıp altını konuşursunuz.

Herkese merhaba öncelikle.
Ekran kartı: GTX1050 Ti Gaming 4 GB.
İşlemci: Intel Pentium G4560 3.5GHz.
Anakart: Gigabyte H110M-S2.
RAM: Corsair Valueselect 8 GB 2133MHz.
HDD: Toshiba 1TB 7200RPM HDD.
SSD: WD 240 GB.
Kasa: Aerocool cruisestar advance 500W.
2.el olarak satacağım ne kadar fiyat eder? Malum bilgisayar fiyatları pahalandı şimdiki fiyata oranla ne kadar eder. Sıfır olarak 3408 TL ediyor tertemiz bilgisayar.
Yardım ederseniz sevinirim.
Üstüne para ekleyip yeni sistem toplamam lazım.

Kardeşim merhaba,
Makinayı elinden çıkartmaya bak. Kötü anlamda demiyorum. H110 anakart ve G4560 işlemci. Bunlar zayıf artık.
Bu sistem komple 1500 lira eder.

Hocam o ozellikte bilgisayari 1800-2000₺ arasina satarsiniz. Letgoya cok guzel ve abartilmis baslikla koyun. Sahibinden e de ayni sekilde. Satmaniz zor degil. Gecen ay arkadasimin bilgisayarini 1800₺’ye sattım. Onda ssd yoktu birde.

En iyisi sistemin sadece anakart ve işlemci yükseltmem daha iyi Ryzen 5 2600 ve B450 anakart iyi gibi.
Zamandan yana sıkıntım yok bekleyip 2000TL'ye satabilirim ama dediğim gibi en iyisi sistemi yükseltmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bencede en mantıklı hareket sadece işlemci anakartı değiştirmek olacak. 500/550 TL elinizdekiler etse, üstede 600 TL eklense taş gibi sistem olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi upgrade düşünüyorsan İntel ile devam et. Yoksa RAM masrafı da çıkar. AMD sistemler için ne kadar önemli olduğunu tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum. Eğer AMD toplayacaksan da sistemi komple elinden çıkarıp (veya depolama, ekran kartı, kasa ve güç kaynağını muhafaza edip) baştan toplaman gerekir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı