G4560 ve GTX 1050 Ti Sistem PUBG Performansı

CriticalDamaqe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sistem topladım.
  • G4560
  • GTX 1050 Ti
  • MSI H110M Pro-VD
  • 12 GB RAM
Ama param yetmediğinden dolayı bir bilgisayarcıdan 120 GB 7200 RPM 8MB harrdisk taktırdım,
Windows 64 bit falan yükledim. PUBG almayı düşünüyorum acaba takılma olur mu, böyle bilgisayar acıldıktan sonra 10 saniye sonra kendine geliyor, kasadan da harddisk yerinde olan kırmızı ışık açık kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun konusunda performansı esas verecek parçalar ekran kartı ve işlemcindir. Daha sonra RAM ve depolama araçları gelir. Söylediğin işlemci ve ekran kartına sahibim. PUBG de hiç yorulmadan bilgisayar ısınmadan 60 fps oynayabiliyorum yüksek ayarlarda. (1366X768 pixel çözünürlükte)

Gelelim sabit disk konusuna; direk olarak etkilemiyor olsa da, hızlı bir harddisk var ise SSD kullanımı bilgisayarın işlemlere daha hızlı ulaşmasını etkileyeceği için ufak farklar yaratabilir. Çokta önemli değil bu yüzden.

Ama 120 GB çok ufak bir boyut ve birkaç program, oyun kurulumundan sonra bilgisayar hafızasında yer azalacağı için bilgisayarın performansını ciddi durumda etkileyecektir. Minimum tavsiyem; 500GB 7200RPM bir harddisk satın almanız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı