G502 vs Razer Basilisk V2 vs Anne Pro 2 vs GK61

omuldur01

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben setup olarak anne Pro 2 ve Razer Basilisk V2 alacağım ama genede sizin de karşılaştırmanızı istedim bir bakar msınız.
Razer Basilisk V2 vs Logitech G502.
Anne Pro 2 (gateron Red) vs GK61 (outemu Red)

Bu da güzeldir.

Ben olsam Basilistk V2 ve Snowfox 61 alırdım. Switchler ikisi de Gateron, ayrıca Snowfox 61 hot swapple, yani sorun çıktığında ya da istediğinizde switchleri değiştirebiliyorsunuz. Bataryası daha büyük, açma tuşu daha iyi ve klavye ayakları var. Ben de ikisi arasında kalmıştım ve bi' arkadaş beznerlerini yazmıştı, yakın zamanda ben de Snowfox 61 alacağım.

Ben olsam Basilistk V2 ve Snowfox 61 alırdım. Switchler ikisi de Gateron, ayrıca Snowfox 61 hot swapple, yani sorun çıktığında ya da istediğinizde switchleri değiştirebiliyorsunuz. Bataryası daha büyük, açma tuşu daha iyi ve klavye ayakları var. Ben de ikisi arasında kalmıştım ve bi' arkadaş beznerlerini yazmıştı, yakın zamanda ben de Snowfox 61 alacağım.
Ben de klavyem bozulunca Snowfox almayı düşünüyorum:)

Arkadaşlar ben zaten klavyeyi kablolu kullanacağım genellikle bu yüzden bataryası çok önemli değil ve ayak olmaması da sorun değil çünkü benim şu anki klavyem zaten kötü ayakları açık olsa bile anne Pro 2'nin duruşundan daha düşük oluyor bu yüzden ayaklar da sorun değil anne Pro 2 alacağım inşallah.

Arkadaşlar ben zaten klavyeyi kablolu kullanacağım genellikle, bu yüzden bataryası çok önemli değil ve ayak olmaması da sorun değil. Çünkü benim şu anki klavyem zaten kötü, ayakları açık olsa bile Anne Pro 2'nin duruşundan daha düşük oluyor, bu yüzden ayaklar da sorun değil, Anne Pro 2 alacağım inşallah.
Hocam kablosuyla sıkıntı yaşayabilirsiniz, 50₺'lik bir Tyce-C kablosu alırsınız. (Sorun yaşarsanız)

Hocam kablosuyla sıkıntı yaşayabilirsiniz, 50₺'lik bir tyce-C kablosu alırsınız. (sorun yaşarsanız)

Evet biliyorum kablosu ile sorun yaşarsam ya evdekileri deneyeceğim ya da kablosuz kullanacağım ama YouTuber'lar böyle kıvrımlı ve bir yerde metal bir çubuk ile birleştirilen bir kablo kullanıyor eğer o kabloların ismini biliyorsanız bana önerir misiniz ( şu aşağıya koyduğum fotodakilerden)

Dosya Ekleri

• 63A52FE7-FC27-4396-9307-D043B1622A68.jpeg
    63A52FE7-FC27-4396-9307-D043B1622A68.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı