G512 Carbon klavyede 'Q' tuşunun rengi değişmiyor

Hocam İtopya'dan aldım ora ile iletişime geçersem yardımcı olurlar mı?
Ek olarak şimdi tek tek denedim Q tuşu sadece kırmızı renk olabiliyor diğer renklerde ya soluk ya da neredeyse kapalı oluyor diğer tuşlarda da kronik olan Ğ ve Ü de alt tarafta ışık yok çunkü yanlış kesilmiş tuş.

Profil ayarlarında renk ve parlaklık ayarı vardı her tuşa renk atama var denedin mi belki açık kalmış.

Hocam İtopya'dan aldım ora ile iletişime geçersem yardımcı olurlar mı?
Ek olarak şimdi tek tek denedim Q tuşu sadece kırmızı renk olabiliyor diğer renklerde ya soluk ya da neredeyse kapalı oluyor diğer tuşlarda da kronik olan Ğ ve Ü de alt tarafta ışık yok çunkü yanlış kesilmiş tuş.
İtopya yetkili servise yollar. Kendileri biraz kanserdir ama en azından yetkili servis onlar değil başka bir firma olması lazım.

Bize ulaşın kısmından bunu yazdım umarım yardımcı olurlar.

İtopya üzerinden satın almış olduğum Logitech G512 Carbon model klavyemde:
1.) 'ğ, ü' tuşlarında alt tarafta bir boşluk var ve ışık geçmiyor oradan yani tuşun alt tarafı gözükmüyor.
2.) bazen çift tıklama yapıyor bir tuş düzeliyor diğeri başlıyor genellikle 'm, n' tüşlarında oluyordu.
3.) 'Q' tuşunun RGB'si çalışmıyor sadece kırmızı renk yanıp sönüyor farklı renlerde bazılarında o tuş kapanıyor bazılarında yine kırmızı oluyor(yazılım vs güncel).
4.)bazı tuşların köze tarafları (özellikle space) soyulmaya başladı.
Bu sorunlar baş gösteriyor yardımcı olabilirseniz fazlasıyla sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı