G6-1035st HD 6470M Ekran Kartı Sürücüsü

Volkan EKMEN

Hectopat
Arkadaşlar HP Pavillion g6-1035st modeli laptop var. Bunlar zaten çok arızalı ürünler ama ben yine de çözüm arayışındayım. Bu modelde HD 6470m var. HP driver yayınlamış ama kurabilene aşk olsun. Eskiden yeniye doğru 3 driver kurcan da, 900 MB dosya indirecen de. Onlar da zaten tam değil yarım yamalak bir driver. Hem eski sürüm 12.1 mi ne hem de çok ısınıyor. Ben de arayışa girdim ve leshcatlabs.net ← Keeping it Simple. Ads free. sitesinden değiştirilebilir grafikler için hazırlanmış bu sürücüyü buldum. Lakin bu da tam anlamıyla olmuyor arkadalar. Benim ekran kartını 7400m serisi olarka görüyor bu driver.

Ayrıca tam nasıl kurulur bilemedğim için sürekli ileri diyerek kurdum ben bu driverı. Sanırım bir de imzalanmamış bir sürücü bu, onu da tam anlamadım zaten. Şimdi işin özü benim bu sorunuma bir çare bekliyorum. Özellikle Recep Baltaş falan görür de bir cevap verirse gerçekten sevinirim. Benim biraz profesyonel desteğe ihtiyacım var.

- - - Güncellendi - - -

Yazım kuralları yüzünden uyarı alıyoruz tamam ama yetkililer sadece uyarı vermek için mi konuya giriyor. Madem konuya girdin düzelttin bari çözüm için de bir yol göster :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı