G633 vs Corsair Void

Ahmet faruk313

Decapat
Daha fazla  
Yardımlarınızla PC topladım kulaklık kaldı. Şeklinden dolayı G633 favorimdi ama çok şikayet var ve hep aynı sorunlar kronik sorunlu gibi o yüzden biraz çekiniyorum. Warzone ve PUBG gibi FPS oyunları oynayacağım ses kasmak önemli bu iki kulaklıktan hangisini veya başka ne önerirsiniz Kulağı kaplayan olup ağrıtmayan güzel ses kasılabilen kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.

İkisi de değil, hele G633 hiç değil.
Hocam Cloud 2 nin bu fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum. Kendim de void pro kullanıyorum ve mikrofonundan dolayı önerebilirim. Ses kalitesi müzik ve film için berbat. Oyunlarda fazlasıyla yeterli. Cloud 2 nin muzik ve film performansı da iyidir ancak hiçbiri bu fiyatları hak etmiyorlar benim gözümde. Gözümde iki adet F/P model var şimdilik. Void promun kablosu yakında kopacak ve ozaman onlardan birine geçeceğim. İmmersanın pro modelini denediğimde gerek void prodan gerek clod 2 den daha iyi ses performansı sunmuştu. Müzikte midleri ve trebleı kaybetmeden bass alabildiğim tek oyun kulaklığı olabilir. Onun da bütçesi yüksek olsa bile buraya bırakıyorum.

Hocam Cloud 2'nin bu fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum. Kendim de Void Pro kullanıyorum ve mikrofonundan dolayı önerebilirim. Ses kalitesi müzik ve film için berbat. Oyunlarda fazlasıyla yeterli. Cloud 2'nin muzik ve film performansı da iyidir ancak hiçbiri bu fiyatları hak etmiyorlar benim gözümde. Gözümde iki adet F/P model var şimdilik. Void Pro'mun kablosu yakında kopacak ve o zaman onlardan birine geçeceğim. İmmersanın Pro modelini denediğimde gerek Void Pro'dan gerek clod 2'den daha iyi ses performansı sunmuştu. Müzikte midleri ve trebleı kaybetmeden bass alabildiğim tek oyun kulaklığı olabilir. Onun da bütçesi yüksek olsa bile buraya bırakıyorum.

Pro ile olmayan arasındaki fiyat farki değer mi hocam. PSU'da Cougar kaliteli hissiyatı veriyor kulakligini ilk defa gordum benim için oncelik oyun hocam oyunda bu iki kulaklik kadar yeterli midir?

Pro ile olmayan arasındaki fiyat farki değer mi hocam. PSU'da Cougar kaliteli hissiyatı veriyor kulakligini ilk defa gordum benim için oncelik oyun hocam oyunda bu iki kulaklik kadar yeterli midir?
İşte hocam onu bilemiyorum. Ancak pro olanına ben hayran kalmıştım. Onun clouddan da voidden de iyi olduğunun garantisini veririm hem oyun hem muzik hem film anlamında. Yine de normalini deneme şansım olmadı. Ancak kötü olacağını sanmıyorum.

İşte hocam onu bilemiyorum. Ancak Pro olanına ben hayran kalmıştım. Onun Cloud'dan da Void'den de iyi olduğunun garantisini veririm hem oyun hem muzik hem film anlamında. Yine de normalini deneme şansım olmadı. Ancak kötü olacağını sanmıyorum.

Pro olanı denediniz yani üstadım?

Pro olanı denediniz yani üstadım?
Evet hocam bir arkadaştan isteyip 48 saat civarı kullandım. 100 saatlik burn in sürecinden geçmek üzere olan haliyle bile çok çok kaliteliydi. Tavsiyemdir. Pro olmayanın garantisini veremiyorum. Spearheadi ise arkadaşta 1 saat takmıştım yorum yapmam doğru olmaz ancak voidden kötüydü diyebilirim.

Evet hocam bir arkadaştan isteyip 48 saat civarı kullandım. 100 saatlik burn in sürecinden geçmek üzere olan haliyle bile çok çok kaliteliydi. Tavsiyemdir. Pro olmayanın garantisini veremiyorum. Spearheadi ise arkadaşta 1 saat takmıştım yorum yapmam doğru olmaz ancak Void'den kötüydü diyebilirim.

O zaman bu Pro hem G633 ve Void'den iyi diyorsun?

Geri
Yukarı