G810 vs K70 Red

Brvisatha

Kilopat
Daha fazla  
G810 600₺ civarlarında ama K70 şuan İtopya'da 400₺'ye inmiş durumda ben özellikle RGB'ye önem veriyorum arada kaldım tavsiyenizi istiyorum, Şuan içim içimi yiyor hangisini seçmeliyim ?

Şuan kafamda 3 kombinasyon var
G810, Arctis 5, Corsair Glaive:1400TL
K70, Arctis 7, Corsair Glaive:1300TL
G810, Arctis7, Corsair Glaive:1500TL

SteelSeries Arctis 7 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Beyaz | ITOPYA

Corsair Gaming K70 LUX Kırmızı LED Cherry MX Red Türkçe Gaming Mekanik Klavye | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kesinlikle Logitech alırdım. Arkadaşım Razer Blackwidow Chroma V2 kullandı tuşlar artık basmıyor dedi. Corsairda alabilirsin. Ama sana önerim ya G910 yada G810 neden diye sorucak olursan 70 milyon tıklama ömrü ve Romer-G (Logitech'in switcleri) dünyanın en hızlı switcleri arasında yer alıyor. hatta sana set dizeyim istiyorsan

Fps Oyunları için

Mouse: Zowie EC2-A
Klavye: Logitech G810 veya G910
Kulalık: HyperX Cloud 2
MousePad: SteelSeries QcK Mouse Pad

LoL vs. için

Mouse: Corsair Scimitar RGB
Klavye: G910 / Corsair Strafe RGB (Bir klavye ne kadar sessiz olursa lol'a o kadar odaklanabilir)
Kulaklık: LoL oyunu için kulaklık gerekmiyor bence ses kasmıyorsun ama alıcaksan G933 al (Berke '' Thaldrin '' Demir kullanıyor. O yüzden dedin ışıklarıda çok hoş)
MousePad: Sana kalmış

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı