GA-G31M-ES2l için ekran kart uyumu ayarlanabilir mi?

caneris

Picopat
Daha fazla  
Ga G31M ES2l anakart alacağım DDR2. Elimdeki ekran kart DDR3 ( 2 GB )
BIOS'tan ayarlayabilir miyim? Açıyor kullaniyorum 1 anakart yakti P5Q SE anakartim ekran kart yüzünden yandi sanirim.
Bu hatayi yasamamak için takas mi yapayim 2 GB DDR3 ile 2 GB DDR2 ekran karti yoksa kullanayim mi?
Sistem şu sekilde.
Anakart ga G31M ES2l.
Ekran kart 2 GB.
RAM 4 GB.
İslemci Q8200.
HDD 160.
Not. SSD nedir bilmiyorum ona sonra bakacağım.
Tesekkurler değerli yorumlar için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart ekran kartı yüzünden yanmaz. PSU dan dolayı yanmış olabilir. Ekran kartı anakartına uyar. PSU nedir? Sadece W yazma lütfen, markasını da yaz.
psu 400 volt 12v kanallari 24 a 16 a felan watt olarak yüksek iyi durumda ... ekran kart ndivia ddr3 2 gb .. modelini bilmiyorum hediye aldim .. neden ekran kart dedim ekran kart taktigimda kisa devre yapıyor baska bilgisayarda calisiyordu diğer malzemeler saglamdi .. ekrana boydan cizgi geliyordu ve tam ekran kart önünde kömür yandi ufak anakartta .. arizaliydi hediye alirken ya acilmiyor yada acilinca ekranda cizgiler oluyordu ..
sorum acaba sorun yasarmiyim yeni anakartta
GPU isterse GDDR 5 olsun, birşey olmaz, güç yetmiyordur belki, Q8200 95W yakıyor çünkü.
Ekran kartının tam adını da yaz.
400 volt ve 12v kanallari 26 a 16 a gibi yuksek watt .. ağırlığı da iyi 2 kilo felan .. ekran kart degistigimde calisiyordu .. ndivia ddr3 ekran kart hata veriyor bazen aciliyor bazen acilmiyordu .. ekran kart önünde bir kömür anakartta yandi ..zaten arizaliydi hediye aldim

Geri
Yukarı