Gainer önerisi

Evet denemek için almayı düşünüyordum zaten. Memnun kalırsam zaten 5 KG almayı düşünüyorum. Direkt BigMass 5 KG mu almalıyım?
Tadını merak ediyorsanız, fazla iyi bir tadı yok fakat kötü değil. Eğer sonuç görmek istiyorsanız, yeterli beslenmeyle beraber birlikte kullanmalısınız.

Direkt olarak BigJoy alabilirsiniz, başka iyi bir marka hatırlamıyorum o fiyata.

Tadını merak ediyorsanız, fazla iyi bir tadı yok fakat kötü değil. Eğer sonuç görmek istiyorsanız, yeterli beslenmeyle beraber birlikte kullanmalısınız.

Direkt olarak BigJoy alabilirsiniz, başka iyi bir marka hatırlamıyorum o fiyata.
Sizce gainer mı almalıyım yoksa predator mu almalıyım. Boyumdan dolayı kaslarım sönük duruyor. Kreatin dışındaki supplementleri alabilirim.
Beslenmem ise kızartma ve fasst food gibi şeylerden uzak durmaya çalışıyorum. Onun dışında esnek bir programa sahibim. Annem ne yaparsa onu yiyorum.

Kendinizde hazırlayabilirsiniz çoğu gainerde basit carb şekerden oluşuyor iyileride var ama pahalı. Yulaf ezmesi,muz bal, süt,1 ölçek whey protein, 1olcek creatin hazırlayın daha faydalı olacaktır.

Sizce gainer mı almalıyım yoksa predator mu almalıyım. Boyumdan dolayı kaslarım sönük duruyor. Kreatin dışındaki supplementleri alabilirim.
Beslenmem ise kızartma ve fasst food gibi şeylerden uzak durmaya çalışıyorum. Onun dışında esnek bir programa sahibim. Annem ne yaparsa onu yiyorum.
Pre-Workout, diğer supplementler dışında sadece bir ekstra. Size herhangi bir faydası yok kalıcı olarak, sadece antrenman sırasında daha şiddetli girmenizi sağlıyor.

Kilo almak istiyorsanız, gainer kullanmalısınız. Protein ve karbonhidrat açığınızı kapatmalısınız.

Günde 2 kere gainer almak size 60-65 gram protein sağlar fakat geri kalanını siz tamamlamalısınız. 2-3 adet 100 gramlık tavuk göğüsü, tamamlamanıza yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı