Satılık Galax 1050 Ti EX OC

NESTER34

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 3 ay önce aldığım kartı satıyorum. Kartta herhangi bir sorun yok, 1070'imi satıp bunu almıştım. 1070 performasından sonra bana düşük geldi. Şimdi tekrardan 1070-1080 almayı düşündüğüm için satıyorum. Hepsiburada üzerinden 20.09.2017 tarihinde alınmıştır. Her şeyi duruyordur, gelip test edebilirsiniz. Faturası mail şeklindedir bilen bilir. Mail şeklinde verilecektir. 1080 satan varsa 1050 Ti + nakit olarak kafasına yatan varsa konuşuruz. Nakit istediğim fiyat 600 TL. İnanın kartı kullanamadım bile meşgul oluşumdan dolayı. Kasada takılı vaziyette yattı desem yalan olmaz. Çizik dahi yoktur, 0 ile aynıdır ne olursa olsun ikinci el diye yorum yazacaklar yazmasın. Sıfır kart kaçmaz fırsattır. İndirim söz konusunu değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dilerseniz sahibinden üzerinden bir ilan açın. Oradan irtibat kuralım. Burada özel mesaj olmadığı için pratik olmuyor.

Dilerseniz sahibinden üzerinden bir ilan açın. Oradan irtibat kuralım. Burada özel mesaj olmadığı için pratik olmuyor.
Ya evet hocam bu sitede neden böyle? İnanılmaz zorluk çekiyorum özel mesaj sistemi olmadığı için:(

Yeni konular

Geri
Yukarı