Galax GTX 1660 Ti 6500 TL!

2.el R5 3600 sistem kaç TL eder? hocam konuyla alakasız fakat sizin görüşünüz nedir bu sistem ne kadar eder?
Hmm. Bu tür konularda da fiyat vermek güç oluyor. Ekran kartının madencilik tarafında da bir piyasası var ama o piyasa için hareketlilik dönemi değil. He ikinci el statüsünü de düşündüğümüze göre 10.000-11.000 TL uygun olur diye düşünüyorum.

Hmm. Bu tür konularda da fiyat vermek güç oluyor. Ekran kartının madencilik tarafında da bir piyasası var ama o piyasa için hareketlilik dönemi değil. He ikinci el statüsünü de düşündüğümüze göre 10.000-11.000 TL uygun olur diye düşünüyorum.

Teşekkürler fikriniz için bazı arkadaşlar 18k falan fiyat vermişler şaka herhalde dedim.

Teşekkürler fikriniz için bazı arkadaşlar 18k falan fiyat vermişler şaka herhalde dedim.
Onlar direkt ekran kartının ham piyasasından yola çıkarak fiyat vermişlerdir ancak bir oyuncu o parayı vermez. Bir madencinin de TR piyasasında geliri düşmüşken o tür ödemeler yapması mümkün değildir. Alım gücünün düşüşünü de hesaba katarsak zaten teknolojik ürünlerin satışı için sıkıntılı bir dönemdeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı