Satılık Galax GTX 1060 6GB, ASUS B350M-K, HighPower 500W PSU

Merhabalar, ekran kartının Coil Whine gibi bir problemi var mı? Sıcaklık değerlerini öğrenebilir miyim?

Merhabalar, ekran kartının Coil Whine gibi bir problemi var mı? Sıcaklık değerlerini öğrenebilir miyim?
Merhabalar, kartın herhangi bir problemi yoktur. Sıcaklık değerleri yaz aylarında boşta 45 derece, yükte ise 72 derece oluyor. Oynadığım oyunlar PUBG, CSGO, GTA V

Son düzenleme:
Merhabalar, ekran kartımı ve anakartımı üst modellere geçmeyi planladığım için satışa çıkarıyorum. Ürünler 29.11.2017 tarihinde sistem içerisinde satın alınmıştır. İkisinin de kutusu durmaktadır. İki ürünün de 29.11.2019 tarihine kadar garantisi mevcuttur.

Ekran kartı Galax GTX1060 6 GB Exoc Black 192Bit modeli fiyat için 1200 TL düşünüyorum.
Eki Görüntüle 426857
Anakart ASUS B350M-K modeli 350 TL düşünüyorum.
Eki Görüntüle 426858

Ürünler para gönderildikten sonra kargoya verilir, kargo ücreti alıcı arkadaşa ait olacaktır. Ciddi alıcı arkadaşlarla az da olsa pazarlık yapılabilir. Güven ve referans açısından daha önceki ürün satışlarımı buradan ve buradan inceleyebilirsiniz.
Ben sıfırını 1200'e aldım, fiyat düşürebilirsin. 50- 100 TL düş bence. Almayacağım, belki anakartı alırım ama. Emin değilim.

Ben sıfırını 1200'e aldım, fiyat düşürebilirsin. 50- 100 TL düş bence. Almayacağım, belki anakartı alırım ama. Emin değilim.
"Ciddi alıcı arkadaşlarla az da olsa pazarlık yapılabilir." İlanı tam okumadınız sanırım.

Size ulaşabileceğim bir numara var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı