Galax RTX 4070 Ti ekran kartı önerisi

Bütçe
40.000

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
Galax 4070 Ti super alacağım ama 2 tane ürün var hangisi daha iyi pek anlayamadım. Fiyatları neredeyse aynı 300 TL falan fark var birinde sg yazıyor fazladan fan var ve fanları RGB değil /ki bu güzel bir şey) diğeri ex yazıyor fanları RGB ve yanında ekstra bir şey çıkmıyor hangisi daha iyi performans olarak onu merak ediyorum. Ona göre alacağım 4 fanlı olanı daha çok beğendim fan dediğin RGB olmaz bence de yine de daha iyi soğutması olanı almak istiyorum. Hangisi daha iyi ve neden?

Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın bana kalırsa aralarında performans olarak fark çok az zaten birkaç FPS ya oynuyordur ya da oynamıyordur.

Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın bana kalırsa aralarında performans olarak fark çok az zaten birkaç FPS ya oynuyordur ya da oynamıyordur.

Hangisi daha iyi hocam? Şahsen benim gönlüm sgden yana çünkü daha güzel görünüyor diğeri ise biraz kalitesiz gibi duruyor oyuncak gibi fanları RGB yazısıda bir tek sağda bir yazı o kadar.

Hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.

Ben 37.700 TL olan modeli alırdım şahsen.

Hocam ikisi de 35 bin TL siz hangisinden bahsediyorsunuz?

Hangisi daha iyi hocam? Şahsen benim gönlüm sgden yana çünkü daha güzel görünüyor diğeri ise biraz kalitesiz gibi duruyor oyuncak gibi fanları RGB yazısıda bir tek sağda bir yazı o kadar.

Ex gamer soğutma performansı açısından daha iyi. RGB hem. Şekil şukul.

34.700 TL olandan yani bundan. Yanlış rakama bastım yahu. :D

Ex gamer soğutma performansı açısından daha iyi. RGB hem. Şekil şukul.

Sg versiyonu az daha iyiymiş hocam biraz daha kurcaladım öğrendim bir de bununda RGB'si var ve kapalıyken simsiyah oluyor açılınca ekran gibi görünüyor çok beğendim bunu alacağım. Fikirleriniz için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-16 172235.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-16 172235.png
    309,9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı