Elektronik Galax RTX 4080 40.999 TL!

Sistemim şu şekilde

• Dell G2724D 27 inç 165Hz
  • COOLER MASTER MASTERBOX TD500 V2 MESH
  • 7800x3d
  • MSI PRO B650-P WiFi
  • MSI PSU MPG A850G
  • Kingston FURY Beast DDR5 RGB 32GB

Destekler herhalde.

SG ve ST arasındaki fark 4. fan mı sadece?

Hocam düz 4080 modeli için konuşuyorum kutu üstünde de mevcut fan ibaresi. Bende bilmiyorum açıkçası. Bende ekstra fan beklemiyordum. Ekran kartı tutucu İngilizce versiyonunda yazmıyordu hatta siteyi arayıp sormuştum onlarda net bilgi vermemişti. Neyse velhasıl ikisi de mevcuttu benim modelde. Ek olarak Rtx 4080 süperde de st modelde fan tırnak yerleri mevcut belki standart olduğu için kutu içeriğine yazmaya gerek duymamışlardır.

Sistemim şu şekilde

• Dell G2724D 27 inç 165Hz
  • COOLER MASTER MASTERBOX TD500 V2 MESH
  • 7800x3d
  • MSI PRO B650-P WiFi
  • MSI PSU MPG A850G
  • Kingston FURY Beast DDR5 RGB 32GB

Destekler herhalde.

SG ve ST arasındaki fark 4. fan mı sadece?
Sistem de sıkıntı yok hocam her türlü destekler. St ve sg arasındaki fark argb desteği sadece.

Bu 4. fan olayı ne alaka ya? Sanki kart ısınıyormuş gibi bir de 4. fan eklemişler. Zaten tuğla gibi kart bir de üstüne kat çıkıyorsun.

Bu 4. fan olayı ne alaka ya? Sanki kart ısınıyormuş gibi bir de 4. fan eklemişler. Zaten tuğla gibi kart bir de üstüne kat çıkıyorsun.

Gram ısınmıyor bu arada. 55 dereceyi görmedi bu marka kartları kullanan tanıdıklarım ama bu model değil ki bu da ısınmaz. Ağır bir kart.

37000 TL ve taksit olsaydı alırdım.

Çok emin olamadım Sg'ye yazmışlar, standart olduğu için değil demek ki. En iyisi kutu açılışı videolarına bakmak. Dediğiniz gibi St'de çentik mevcut. Marketing gibi duruyor, Sg'ye yazıp onu öne çıkarmak istemişler St'de saklamışlar gibi

Arkadaşlar görüntü gelmedi de neyi eksik yapmış olabilirim

Teşekkürler
Hocam donanım bilginizi bilmediğim için giriş seviyesi olarak; ekran kartının anakarta tam oturduğundan emin olun. Ekran kartının güç kablosunu tam olarak taktığınızdan emin olun. Monitöre giden görüntü kablosunu anakarttaki görüntü çıkışına değilde ekran kartının görüntü çıkışına takın saygılar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…