Galax Sonar 02 alınır mı?

Size kusurlu ürün gelmiş olabilir. Daha önce hiç bir kullanıcıdan böyle bir yorum duymamıştım.
Vallahi tam bir fiyasko. İçinden çıkan 3.5mm jak ile de denedim. O jakta da temas problemi var. Bir şekilde ses aldım ama yine aynı kalite. Mikrofonu test etmeye sıra gelmedi. O da iyi olsa ne yazar. Kendi sitesinde üç yazılımı bir arada içeren bir paket vardı onu yükledim. İkisi asla kulaklığı görmüyor. Diğeri de hemen her ucuz USB kulaklıkta çıkan yazılımla aynı. O yüzden yabancılık çekmeden ekolayzır ve 7.1 ayarlarını bulup kurcaladım. Ancak sonuç hüsran. Düz 3.5mm kulaklık ile CS:GO içerisindeki 3D audio processing ayarı çok daha iyi çalışıyor. Bir parça bass olsa belki müzik ve film için saklarım dedim ama o da yok. Zaten amacı da o değil. Öyle kullanacak olsam aynı fiyata JBL kulak içi alır geçerdim.

Dış görünüşü, hafifliği ve rahatlığı iyiydi. O konuda bir şey diyemem. Kullanım süresince kafamda veya kulaklarımda bir rahatsızlık olmadı.

Vallahi tam bir fiyasko. İçinden çıkan 3.5mm jak ile de denedim. O jakta da temas problemi var. Bir şekilde ses aldım ama yine aynı kalite. Mikrofonu test etmeye sıra gelmedi. O da iyi olsa ne yazar. Kendi sitesinde üç yazılımı bir arada içeren bir paket vardı onu yükledim. İkisi asla kulaklığı görmüyor. Diğeri de hemen her ucuz USB kulaklıkta çıkan yazılımla aynı. O yüzden yabancılık çekmeden ekolayzır ve 7.1 ayarlarını bulup kurcaladım. Ancak sonuç hüsran. Düz 3.5mm kulaklık ile CS:GO içerisindeki 3D Audio processing ayarı çok daha iyi çalışıyor. Bir parça bass olsa belki müzik ve film için saklarım dedim ama o da yok. Zaten amacı da o değil. Öyle kullanacak olsam aynı fiyata JBL kulak içi alır geçerdim.

Dış görünüşü, hafifliği ve rahatlığı iyiydi. O konuda bir şey diyemem. Kullanım süresince kafamda veya kulaklarımda bir rahatsızlık olmadı.

Doğrudur. Ben bass şeylerinden falan çok anlamıyorum. Çok da takıntılı olmadığım için normal kullanıyorum. Siz ne yapacaksınız? Bütçeyi arttırıp daha iyi bir şey mi alacaksınız?

Doğrudur. Ben bass şeylerinden falan çok anlamıyorum. Çok da takıntılı olmadığım için normal kullanıyorum. Siz ne yapacaksınız? Bütçeyi arttırıp daha iyi bir şey mi alacaksınız?
Benim şanssızlığım galiba. Geçen yıl da 110₺ gibi epey hoş bir fiyata Bloody G528c almıştım. O da mevcut kulaklığıma göre daha düşük ses kalitesine sahipti ama Galax kadar da kötü değildi. Ondaki iade sebebim dip ses sorunuydu. Sanki bir şey parazit yapıyormuş gibi arkadan sürekli zırıltı sesi geliyordu.

5 yıldır kullandığım ve artık mikrofonu bozulmuş, dışındaki kaplamaları yüzülmeye başlamış bir kulaklığım var. Gerekirse aynısını alacağım. Mikrofonu vasat olsa da iş görüyordu ama kulaklığı baya iyiydi. Hem oyun oynarken hem müzik dinlerken çok keyif alıyordum. Marka sevilmiyor olsa da bu istisnai diyebilirim. Eksisi mikrofon kalitesi ile kulak rahatlığı. Artısı kulaklık ses kalitesi ve aşırı sağlam kablosu.

Geri
Yukarı