Galaxy A10s vs Galaxy Note 5

• Konuyu başlatan 202
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 192

202

Kilopat
Makaleler
3
Şu anda Galaxy A10s kullanıyorum ve kamera, performans vb. konularda berbat bir telefon. Babamın yeni telefon alma ihtimali olduğundan Galaxy Note 5 telefonunu bana verebilir. Sizce hangisi daha mantıklı? Kendi telefonumu (A10s) kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa Galaxy Note 5'e mi geçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Galaxy A10s kullanıyorum ve kamera, performans vb. konularda berbat bir telefon. Babamın yeni telefon alma ihtimali olduğundan Galaxy Note 5 telefonunu bana verebilir. Sizce hangisi daha mantıklı? Kendi telefonumu (A10s) kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa Galaxy Note 5'e mi geçmeliyim?
Geçmek daha mantıklı lakin 7 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz karar sizin hala iyi durumda ise geçilebilir.

Geçmek daha mantıklı lakin 7 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz karar sizin hala iyi durumda ise geçilebilir.

7 yıllık bir cihaz olmasına rağmen kullanırken hiç donma, kasma vb. problemler yaşamadım. Kendi telefonumu kullandıktan 1 yıl sonra bir telefondan tek beklentim kendi arayüzünü kaldırabilmesi oldu :D
Kesinlikle Note5'e geçeceğim.

Geri
Yukarı