Galaxy A13 vs. A04S vs. Redmi Note 9S

skyberg41

Hectopat
Merhabalar. Geçen günlerde bozulan telefonum hakkında teknik destek amaçlı bir konu açmıştım, kendim onaramayınca 3 teknik servise götürdüm ayrı ayrı ama maalesef hiçbiri yapamadı. Ben de kendi operatörümün faturaya ek tarifeleriyle bu 3 modelden birini almayı düşünüyorum. Başlıktaki modellerden birini kullanan veya cihazlarda hakkında bilgi sahibi olan kişilerin fikirlerini bekliyorum. Bu arada ne yazık ki nakit verip daha iyi cihazlar alabilecek durumum yok, bu yüzden bu 3 cihaz üzerinden yorumlarsanız çok sevinirim. Veya 3-5K arası bunlara fiyat olarak denk başka modeller önerirseniz onlar da faturaya ek olarak alınabiliyor mu bakarım. Başta göz ardı ettiğim tek model olan Xiaomi cihaz, internetteki yorumları inceledikten sonra en aklıma yatan oldu. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Geçen günlerde bozulan telefonum hakkında teknik destek amaçlı bir konu açmıştım, kendim onaramayınca 3 teknik servise götürdüm ayrı ayrı ama maalesef hiçbiri yapamadı. Ben de kendi operatörümün faturaya ek tarifeleriyle bu 3 modelden birini almayı düşünüyorum. Başlıktaki modellerden birini kullanan veya cihazlarda hakkında bilgi sahibi olan kişilerin fikirlerini bekliyorum. Bu arada ne yazık ki nakit verip daha iyi cihazlar alabilecek durumum yok, bu yüzden bu 3 cihaz üzerinden yorumlarsanız çok sevinirim. Veya 3-5K arası bunlara fiyat olarak denk başka modeller önerirseniz onlar da faturaya ek olarak alınabiliyor mu bakarım? Başta göz ardı ettiğim tek model olan Xiaomi cihaz, internetteki yorumları inceledikten sonra en aklıma yatan oldu. Şimdiden teşekkürler.

Galaxy A13 içlerindeki en iyi cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı