Galaxy A50 şarj problemi

__.ali.__

Hectopat
Daha fazla  
3.5 ay önce A50 aldım. 15 gün öncesine kadar şarjı gayet iyi gidiyordu. Sabah saat 9'dan gece 10'a kadar PUBG, Instagram, YouTube derken gün boyu yoğun olarak kullanıyordum ve geceye %30 - %35 civari pilim kalıyordu. Son günlerde fark ettim ki artık sabah 9'dan öğle 2' ye kadar ancak %30 kalıyor. PUBG 40 dakikada %50 şarj götürüyor. Eskiden tam şarjdayken sabaha kadar anca %98e inerken artık 90a iniyor. Bu durumla alakalı bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
3.5 ay önce A50 aldım. 15 gün öncesine kadar şarjı gayet iyi gidiyordu. Sabah saat 9'dan gece 10'a kadar PUBG, Instagram, YouTube derken gün boyu yoğun olarak kullanıyordum ve geceye %30 - %35 civari pilim kalıyordu. Son günlerde fark ettim ki artık sabah 9'dan öğle 2' ye kadar ancak %30 kalıyor. PUBG 40 dakikada %50 şarj götürüyor. Bu durumla alakalı bilgisi olan var mı?
Yaptım ama ondan önce de öyleydi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı