Galaxy A54 mü iPhone 11 mi?

Ben ortalama günde 6-7 saat bakıyorum günümü çıkarır mı oyun oynamıyorum sadece sosyal medya ha bir de 2 yıl sonra güncelleme almadığı için kasmaya başlayacak değil mi?

Çok rahat çıkarır hocam. Güncelleme almayınca kasma gibi bir durum yok. Aksine eğer güncelleme kötüyse güncelleyince performans düşebilir. Şu an sosyal medyada kasma gibi bir durum olmaz.

Ben ortalama günde 6-7 saat bakıyorum günümü çıkarır mı oyun oynamıyorum sadece sosyal medya ha bir de 2 yıl sonra güncelleme almadığı için kasmaya başlayacak değil mi?
7 saat zor maalesef. Ama kasma gibi durumlar olmaz, merak etmeyin.

Evet. Samsung orta seviye modellerde 2 yıl sonra kasmaya başlıyor. Optimize olamıyor. Samsung şu an piyasayı domine ediyor sadece. O fiyatlara asla alınmaz.

11'in rahat 3 yılı falan var. Fakat sosyal medya ağırlıklıysan A54 senin için daha iyi olur. Veya S20 FE veya S21 FE'a yönel bütçe zorlayıp.

A54 2 sene sonra kasmaya başlar.Bütçe kaç TL

Yeni konular

Geri
Yukarı