Galaxy Ace 5830i Widget

Batuhan K.

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonumun iç görünüşünden çok sıkıldım.. Nasıl değiştirebilirim ?
Telefona bir zararı var mı? Garantiden çıkar mı ?

Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca telefonu nasıl böyle yapabilirim ? Rom falan ne demek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Root , Rom işleri cihazı garantiden çıkarır . Fakat garanti olayını unroot yaparak veya Odin ile orjinal sürümü flashlayarak Garanti içerisine alabilirsiniz .

Rom ' un tanımı : Rom, telefonunuzun iç dünyasında, işletim sistemi yüklenmesi için ayrılmış alandır. Bu kısma gerek telefon üreticisinin hazırladığı işletim sistemini, gerekse diğer 3. kişilerin hazırladığı özel Rom’ları ekleyerek işletim sisteminizi yükseltebilir, alçaltabilir siniz. Ancak Android telefonunuza Rom yükleyebilmek için bir dizi işlem uygulamaya ve telefonunuzda birazcık değişiklik yapmaya ihtiyacınız var.

Rom yükliyecekseniz 5830i ye göre yükleyin . Aksi takdirde telefon kullanılamaz hale gelebilir. Örneğin alttaki video Samsung Galaxy Ace 5830 için 4.0.4 romudur. Galaxy Ace 5830i için 4.xx romlar daha geliştirme aşamasındadır. 4.xx romları yüklerseniz bazı hatalarla karşılaşırsınız. Örneğin ; Bluetooth 'un açılmaması , Wi-Fi 'nin açılmaması , Kameranın düzgün çalışmaması , Şarjın çabuk bitmesi vs.. O yüzden rom yükleyecekseniz 2xx romlardan yükleyin .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı