Galaxy Buds Live 1200 TL'ye alınır mı?

bruhboyyzu

Hectopat
Daha fazla  
Ben şu An'da Samsung Galaxy M13 kulnıyorum. Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum mikrofonu sesi ve kulaktan düşmemesi önemli 1200 liraya alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, o paraya Buds Live değil Buds 2 alınır.

Ben Anker veya Jabra alırdım ancak Buds2 de çok iyi, alınabilir, ekosistem de önemli.

Ben Anker veya Jabra alırdım ancak Buds2 de çok iyi, alınabilir, ekosistem de önemli.
Buds 2, muadili olan Jabra Elite 3'ten daha iyi. Bu bütçede zaten Anker'in karşılık bir kulaklığı yok. Liberty Air 2 Pro var ancak hem pahalı hem de Buds 2 daha iyi.

Buds 2, Liberty Air 2 Pro'dan daha mı iyi? Şaşırdım.
Konu sahibi Samsung bir telefona sahip olduğu için Buds 2'den tam verim alabilecek. Bu sebeple Buds 2 canavar oluyor.

Samsung'un Buds 2'ye Samsung telefonlar için sunmuş olduğu özel özellikler;
  • Game Mode
  • Scalable Codec
  • 360 Audio

Ben Buds 2 kullanıyorum yaklaşık 3 aydır ve gayet memnunum. ANC, mid ve dinamik ses performansı beğendiğim özellikleri.

Konu sahibi Samsung bir telefona sahip olduğu için Buds 2'den tam verim alabilecek. Bu sebeple Buds 2 canavar oluyor.

• Game mode.
  • Scalable codec.
  • 360 Audio.

Kesinlikle hele 360 Audio filmlerde harika bir ses sağlıyor sanki sinemadaymışsın gibi. Bayağı iyi.

Kesinlikle hele 360 Audio filmlerde harika bir ses sağlıyor sanki sinemadaymışsın gibi. Bayağı iyi.
Sırf şu 3 özellik için telefonuma (Poco X3 Pro) downgrade yapıp S10+ falan bile almayı düşündüm de çok pahalı satıyorlar ve uğraşmak istemedim. Ben de Buds 2 kullanıyorum.

• Game Mode
  • Scalable Codec
  • 360 Audio
Bayağı iyiymiş, Buds 2 alsın o zaman en iyi tercih olacaktır.

Geri
Yukarı