Galaxy Grand 4.2.2 Güncellemesi..

Sahin

Hectopat
Telefonu alalı 1 hafta oldu nerdeyse. Galaxy Grand Duos

Bugün güncelleme geldi kurdum 4.1.2'den 4.2.2 ye yükseldi. Telefon donmaya basladı hata verip durdu .. Bende fabrika ayarlarına gerı dondum . Yine 4.2.2 yüklü simdi hata vermeyi kesti . Yine hata verirse ben tekrardan nasıl 4.1.2 ye döneceğim ? 4.1.2 ye gecme yolları nedir? Ya da bu 4.2.2 hatasına devam ederse nasıl düzelteceğim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Fabrika ayarlanına donunce 4.2.2 daha iyi geldi :) Daha hızlı olmus sanki . Bakalım yine hata vermesi olacak mı..

- - - Güncellendi - - -

:mad: Tamm iyi hoş diyorum, 4.2.2 iyi diyorum telefon bir anda kitleniyor :S Bataryayı cıkarmak zorunda kalıyorum.. Allah belasını versin nerden cıktı su guncelleme :S 4.1.2 ye gecmek istiyorum nasıl yapabilrim ? Lütfen yardımcı olun ....

Tam emin değilim ama telefona root atıp 4.1.2 ye dönüp geri root u kaldırabilirsiniz. Genede başkalarıda ilgilenirse sevinirim. Yanlış bilgi vermek istemem.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı