GALAXY GRAND Neo Plus (GT-I9060I) Sensör Sorunu

Kadir Kesat

Hectopat
Daha fazla  
Sa beyler. Konu başlığındaki telefonuma Kingo ROOT yükledim, sonra kaldırmayı denedim. SuperSU felan kalkıyor ama Kingo'da "remove failed" diyor. Telefonu açarken sol üst köşede "kırmızı !" işareti çıkıyor. Sensör çalışmıyor firmware de bulamadım. Başka programlarla da ROOT kalkmadı ne yapmalıyım? Çözümü bulana hediye vericem.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeş aynı telefon ve aynı sorun bende var ve kingo root ile root olmadıysa birdaha dene. ve sensorler için telefoncuda şuanda telefon sensorlerimin sağlam olduğunu söylediler ama çalışmıyor bir kaç güne sorunu bulacaklarını söylediler sonucu yazarım buraya

edit : kardeş telefoncu dediki sensörler bozuk ne dediği belli değil adamların bi ekran kartı diyorlar (ne alakaysa) bi sensör diyorlar en son sensörlerin bozuk oldğuna karar verdiler ama yapamadılar başka hurda bi telefondan söküp takıyolarmış. ama bulamadıkları için yapamadılar

Buldum dostum en yakın zamanda çözümü paylaşacağım...

kardeş aynı telefon ve aynı sorun bende var ve kingo root ile root olmadıysa birdaha dene. ve sensorler için telefoncuda şuanda telefon sensorlerimin sağlam olduğunu söylediler ama çalışmıyor bir kaç güne sorunu bulacaklarını söylediler sonucu yazarım buraya

edit : kardeş telefoncu dediki sensörler bozuk ne dediği belli değil adamların bi ekran kartı diyorlar (ne alakaysa) bi sensör diyorlar en son sensörlerin bozuk oldğuna karar verdiler ama yapamadılar başka hurda bi telefondan söküp takıyolarmış. ama bulamadıkları için yapamadılar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı