Galaxy J5 Google Play Store Uygulama İndirememek

EmreGunel

Hectopat
Daha fazla  
10 dakika önce telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm, tekrar acıldıgından berı uygulama yukleyemıyorum. İndiriliyor yazıyor ve devam etmıyor, orada o şekilde kalıyor. Telefona reset attım, reboot attım, fabrıka ayarlarına tekrar dondurdum, tarihi değiştirdim falan hiçbir şekilde olmadı. Güncellemeleri kaldır diyen oldu ama kaldırılmıyor güncellemeler. Önbelleği temizle dediler temizledim yine olmadı. Arkadaşlar bir yardım ederseniz çok sevinirim, kilitlendim kaldım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy j5 bende de vardı bunlarla bir çok kez karşılaştım çözüm olarak tekrar format atmayı yada yazılım atmayı deneyebilirsin fakat garantisi varsa gönder onlar çözsün sorunu ama sana tavsiyem bir an önce elinden çıkar ve bir daha j serisi bir Samsung'a bulaşma.

Bende de j5 Var tek sıkıntım hemen hafızası doluyor program yükleyecek yer kalmıyor. Şimdiye kadar hiç kasma yapamadi

Çok kesin ve net bir şekilde Iphone ciyim fakat Samsung alıcak olsam Note serisi yada S serisi alırdım bunların dışında diğer tüm seriler günlük kullanıcıya hitap ediyor.Bizim gibi ultra kullanıcılara yetmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı