Galaxy J6+ kasıyor

U

Nasıl J4 oldu :D?
Fotoğraf atabilir misiniz?

Acil yardım lazım

@Umut Nas ben telefonu bozdum :/ 70 TL'ye düzel çekler herhangi bir ROM atamıyordum herkes in atığını denedim başaramadım özür dilerim yardımlarınız için teşekkürler

Son düzenleme:
Hocam benim de J7 telefonum vardı ve bende birçok yöntem denedim fakat hepsi bir işe yaramadı aklıma tek gelen şey hızlanması için format atman.

@MikeyKunn
Hocam son durum nedir?
Kusura bakmayın unuttum sizi.

Telefon şu an tamircide neredeyse 8 tane uyumlu yazılım denedim sonuç aynı üzerine 3farklı stock ROM da olmadı en sonda verdim 70 TL'ye ne yapabilirimki ben başaramuyorum böyle şeyleri neyse (hep sistemleri slip yükledim) telefon değiştireceğim zaten sorun yok bütçem daraldı az sorun olmaz neyse yardımın için teşekkür ederim

Telefon şu an tamircide neredeyse 8 tane uyumlu yazılım denedim sonuç aynı üzerine 3farklı stock ROM da olmadı en sonda verdim 70 TL'ye ne yapabilirimki ben başaramuyorum böyle şeyleri neyse (hep sistemleri slip yükledim) telefon değiştireceğim zaten sorun yok bütçem daraldı az sorun olmaz neyse yardımın için teşekkür ederim

Önemli değil hocam. Açıkçası benim tuhafıma gitti. O kadar ROM denedik hiçbiri olmadı.

Önemli değil hocam. Açıkçası benim tuhafıma gitti. O kadar ROM denedik hiçbiri olmadı.

Sorun o değildi ilk 5'inde root istiyordu atım diğerleride hata verdi stock ROM'da yanlış seçmişim boşuna 70TL vermişim :/

Yeni konular

Geri
Yukarı