Galaxy J7 2016 Güncelleme Sonrası Hata

DarkShadow1

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumun versiyonunu yükselttim ve resimdeki sorunla karşılaştım. Grafikler piksel piksel ve aynı sorun Clash Of Clans oynarken de ortaya çıkıyor. Oyunu silip yükledim düzelmedi ne yapmalıyım?
Sürüm : 6.0.1
Ayrıca oyuna girerken Google Play logosu ekranın ortasında değil daha çok sola yatık çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 4.jpg
    4.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 227
Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumun versiyonunu yükselttim ve resimdeki sorunla karşılaştım. Grafikler piksel piksel ve aynı sorun Clash Of Clans oynarken de ortaya çıkıyor. Oyunu silip yükledim düzelmedi ne yapmalıyım?
Sürüm : 6.0.1
Ayrıca oyuna girerken Google Play logosu ekranın ortasında değil daha çok sola yatık çıkıyor.

Clash of Clans demişsiniz Clash Royale ekran görüntüsü paylaşmışsınız. Clash of Clans ta logo dik değil yatay olarak çıkması lazım. Eğer çözemezseniz odin ile eski sürümü yüklersiniz.

Clash of Clans demişsiniz Clash Royale ekran görüntüsü paylaşmışsınız. Clash of Clans ta logo dik değil yatay olarak çıkması lazım. Eğer çözemezseniz odin ile eski sürümü yüklersiniz.
ODIN Tam olarak ne oluyor acaba? Nerden Bulabilirim Odini.
Bu arada Sorun Iki oyunda da var Ben Sadece birini paylaşmayı makbul gırdüm

SM-J710FQ cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı