Galaxy J7 Prime telefonun son uygulamalar tuşu çalışmıyor

ciftcisami77

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son zamanlarda telefonumun son uygulamalar tuşu çalışmamaya başladı, arka plandaki uygulamaları göremiyorum ve kapatamıyorum bunun nedeni nedir, çözümünü bilen varsa yazsın. Telefonumun modeli: Galaxy J7 Prime.

Çatlak varsa alttaki kapasitif tuş arızalanmış olabilir. Geçici çözüm olarak sanal navigation bar uygulaması yükleyebilirsiniz.

Çatlak varsa alttaki kapasitif tuş arızalanmış olabilir. Geçici çözüm olarak sanal navigation bar uygulaması yükleyebilirsiniz.
Çatlak yok telefonda.

Neden çalışmıyor anlamadım, arka plan uygulamalarını kapatamaz oldum pil tüketiyor.

Yani, çatlak yoksa sıvı temas felan almıştır belki ondan çalışmıyordur.

Telefonda kılıf vardı nasıl sıvı girsin ki içine?

Çatlak yok telefonda.

Neden çalışmıyor anlamadım, arka plan uygulamalarını kapatamaz oldum pil tüketiyor.

Telefonun yazılımsal sıkıntısı o galiba. J7 Prime kullandığım zamanlar ben de böyle bir sorun yaşıyordum. Custom OneUI sürümleri mevcut, onları kurmayı düşünebilirsiniz.

Telefonun yazılımsal sıkıntısı o galiba. J7 Prime kullandığım zamanlar ben de böyle bir sorun yaşıyordum. Custom One UI sürümleri mevcut, onları kurmayı düşünebilirsiniz.

Bilgisayarımda yok olsaydı kurardım. Telefonu sıfırlasam düzelir mi acaba?

@ciftcisami77 onun için yorum yapamayacağım. Ben bu sorun için telefonu sıfırlamamıştım o yüzden bir şey diyemiyorum.

Keşke bilgisayarım olsaydı ve rom atsaydım

Ben en iyisi sanal tuş uygulaması yükleyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…